הפצת קורות חיים | Jobsindex הפצת קורוח חיים | Jobsindex

פורטל דרושים עבודה ושכר הפצת קורות חיים   

הפצת קורות חיים | Jobsindex מכאן מתחילים לחפש עבודה דרושים, סקר שכר | Jobsindex
דרושים סטודנטים | Jobsindex
הפצת קורות חיים חיפוש עבודה מהירה – מה לעשות וכיצד? דרושים
 

תקציר

במאמר זה נדריך אתכם כיצד לחפש עבודה בצורה יעילה. נפרוש בפניכם מהן האפשרויות השונות העומדות בפניכם בעת תהליך חיפוש העבודה ונפרט מהם החסרונות והיתרונות של כל דרך.

חיפוש עבודה בצורה מהירה – מה לעשות וכיצד?

חיפוש עבודה הינו תהליך שכל אחד מאיתנו חווה בתקופה זו אחרת בחייו.תהליך זה ידוע לכולנו כתהליך לא קל אשר דורש מאיתנו סבלנות, יצרתיות והתמדה.
כיום, ישנן חברות רבות ובעלי עסקים אשר מודעים לתהליך חיפוש עבודה וכל הקשור אליו ולכן הם שקדו רבות על מנת להפוך את תהליך חיפוש העבודה לקל ויעיל יותר עבור מחפש העבודה. במאמר זה נפרט מהם הכלים שיקלו עליכם בתהליך חיפוש עבודה.

חיפוש עבודה - אפשרויות חיפוש משרות

כיום, אם אתם מחפשים מקום עבודה, קיימים מספר אמצעיים לחיפוש משרות:
הדבר העיקרי שעושים בכדי למצוא עבודה הוא מציאת חברות אשר מפרסמות מודעות דרושים, שאליהם ניתן לשלוח את קורות החיים.
רבים יודעים, שתהליך חיפוש עבודה דורש מהם להיכנס לאתר האינטרנט של כל חברה, לפנות ללוח הדרושים שלה, לשלוח מייל או לטלפן לאדם אשר אחראי על כוח האדם באותו מקום עבודה, לשלוח קורות חיים במייל או בפקס, ולעיתים אף להתקשר לאותה חברה על מנת לבדוק האם קורות החיים הגיעו ולהמתין בסבלנות עד קבלת התשובה אם אכן החברה מעוניינת לזמן אתכם לראיון עבודה.
התהליך ארוך ומייגע ולשם כך, קמו חברות כוח האדם וחברות השמה אשר החליטו להציע לדורשי העבודה שירות של חיפוש עבודה.
חברות אלו זכו להצלחה רבה בעקבות שירות זה והוכח כי הם קיצרו תהליכים בכל הקשור לתהליך חיפוש עבודה.
כיום, תהליך חיפוש עבודה השתפר וזאת באמצעות הטכנולוגיה המודרנית אשר באה לידי ביטוי באינטרנט. חיפוש עבודה כיום נעשה בעיקר על ידי שימוש באינטרנט.

חיפוש עבודה - באינטרנט

כיום, חיפוש עבודה מתחיל בדרך כלל על ידי כניסה לאתרי דרושים באינטרנט. אתרים אלו מספקים לכל מחפש עבודה את הכלים הנדרשים לו לשם חיפוש עבודה. דבר זה חוסך בזמן ומייעל את כל התהליך של חיפוש העבודה. מה ניתן לקבל באתרי דרושים באינטרנט שיעזרו לנו בכל תהליך חיפוש עבודה:
 • מנוע חיפוש משרות- אתר אינטרנט דרושים המוגדר כמקצועי יספק לדורשי העבודה מנוע חיפוש משרות אשר ייעל את כל תהליך חיפוש העבודה.
  מטרתו של מנוע חיפוש המשרות הוא להציג בפני מחפש העבודה את כל המשרות המוצעות על ידי חברות, ארגונים ומוסדות השונים. בדרך כלל, נדרש לסמן את התחום שבו הנכם מעוניינים למצוא עבודה להגדיר למנוע החיפוש באיזו סוג משרה אתם מעוניינים, את שנות הניסיון שיש לכם באותו תחום, איזור המגורים בארץ, והאם קיימות חברות שאליהן פניתם בעבר ולכן אינכם מעוניינים לפנות שוב למקום זה.
  לאחר פילוח זה, תלחצו על כפתור 'חפש' ותוך זמן קצר תקבלו תוצאות חיפוש הכוללות את המשרות המוצעות בשוק העבודה בתחום בו בחרתם.
 • כתיבת קורות חיים- בתהליך חיפוש עבודה נדרש ממחפש העבודה לשלוח לאותה חברה המפרסמת את המשרה, את קורות החיים שלכם.
  בדרך כלל, קורות חיים אשר כתובים בצורה עניינית ואשר שוכתבו והתמקדו במשרה המוצעת על ידי אותה חברה ובהתאם לדרישותיה של אותה משרה יעזרו לכם להגיע אל ראיון העבודה. קורות חיים אשר כתובים בצורה אשר אינה מקצועית יתעלמו מהן ולא יניבו תוצאות.
  באינטרנט ביתן למצוא כלים חשובים אשר מדריכים כיצד לכתוב קורות חיים, הכוללים דוגמאות ומאמרים אשר מלמדים כיצד לכתוב קורות חיים אפקטיביים. כמו כן ניתן למצוא חברות אשר מתמחות בשיכתוב קורות החיים.
 • ראיון עבודה- במהלך חיפוש עבודה נדרש להגיע לראיון עבודה, באתר האינטרנט נוכל למצוא טיפים ומדריכים בכל הקשור לאופן הלבוש בראיונות עבודה, שפת הגוף, שאלות שאותם המראיינים נוהגים לשאול ועוד.
 • תנאים ושכר- כלים נוספים אשר ניתן למצוא באינטרנט הם כלים אשר יעזרו לנו לקבל החלטה לגבי השכר שעלינו לבקש וכן תנאים נלווים אשר חשובים לא פחות מהשכר עצמו.

חיפוש עבודה - מציאת עבודה ביעילות

בהצלחה!
» דף הבית » לוח דרושים » מאמרים
הפצת קורות חיים
» כל התחומים » הייטק » עבודה בחו"ל » בכירים » כספים, כלכלה, ביטוח » סטודטים
פורומים
» פורום דרושים » פורום מחפשי עבודה
מעסיקים
» הפצת קורות חיים » לוח דרושים לכל מעסיק
שירותים נוספים
» מנוע חיפוש משרות » סקרי שכר » קורות חיים » הפצת קורות חיים » לוחות דרושים » חברות השמה » חברות כח אדם » עבודה בחו"ל » דרושים סטודנטים » דרושים בכירים » עבודה מהבית » הכנה למבחני מיון
© JobsIndex, כל הזכויות שמורות       |   צור קשר   |  |הצטרפות חברות לתפוצת קורות חיים  |  תקנון האתר  |  הפצת קורות חיים