הפצת קורות חיים | Jobsindex הפצת קורוח חיים | Jobsindex

פורטל דרושים עבודה ושכר הפצת קורות חיים   

הפצת קורות חיים | Jobsindex מכאן מתחילים לחפש עבודה דרושים, סקר שכר | Jobsindex
דרושים סטודנטים | Jobsindex
הפצת קורות חיים חיפוש עבודה באינטרנט–אפשרויות בלתי מוגבלות דרושים
 
"בזעת אפך תאכל לחם", אמר האל לאדם ולאדם לא הייתה ברירה, והוא התחיל לחפש עבודה. בימיו זה עוד היה פשוט, אבל במהלך ההיסטוריה זה הפך לפשוט קצת פחות ובזעת אפינו חיפשנו איפה להזיע בשביל הלחם. אז בהתחלה באו המודעות בעיתונים כדי להקל עלינו וחברות כוח האדם, אז הזענו גם בשביל הלחם שלהם, וכנראה היושב במרומים קצת ריחם עלינו והוא הביא לנו את האינטרנט, יתברך.

כן, מאז שהאינטרנט צץ לחיינו חיפוש עבודה הפך למשימה פשוטה וקלה בהרבה. במקום לעבור על המודעות בעיתונים עד שהעיניים מאיימות לפרוש, במקום לכתת רגליים בין משרדים ומקומות פוטנציאליים, במקום לתת לחברות כוח האדם לשלם לנו את המשכורת (ותוך כדי גם להרוויח עלינו איזו עמלה), כל מה שצריך זה לא יותר ממחשב וחיבור יציב לאינטרנט. ככה אנחנו יכולים לשבת במדי העבודה שלנו (בוקסר), עם המזגן או עם הקפה, ולעבור על לוח דרושים אחד אחרי משנהו.

חיפוש העבודה באינטרנט מאפשר לנו, מעבר לנוחות הברורה של החיפוש מהבית והחיסכון בזמן, להגיע לתפוצה רחבה הרבה יותר. רובן הגדול של הפלטפורמות הוא חינמי למחפשי העבודה ובתשלום למעסיקים. כיוון שמספר המחפשים גבוה, והמעסיקים בדרך כלל משלמים גם כך על חיפוש בדרכים הישנות, בשל הנוחות ובגלל סיבות רבות אחרות – האפשרויות הן בלתי מוגבלות. גם אם לא מצאתם באתר אחד אתם יכולים מיד לדלג לאתר אחר ולחפש שם.

יתרון נוסף שמאפשר האינטרנט הוא החיפוש הממוקד. למי מאתנו שזוכר איך זה לחפש בעיתון, לרפרף על פני אלפי מודעות שלא מתאימות רק כדי למצוא מודעה אחת קטנה בתחום חיפושנו, זוהי ברכה אמיתית. מנועי חיפוש העבודה מגדירים כל משרה על פי סוגה, הניסיון הנדרש בה, המיקום שלה, אם היא משרה מלאה, חלקית או במשמרות וכן הלאה. אנחנו, מחפשי העבודה, יכולים לצמצם את אלפי ההצעות על פי הקריטריונים המתאימים לנו.

כך שאם למשל אתם רוצים לבצע חיפוש עבודה בהייטק , בתל אביב, לבעלי תואר ראשון, משרה מלאה – תוך מספר קליקים קטנים נוכל לחפש בכיוון הנכון, מבלי להתאמץ יתר על המידה.

גבול נוסף שנפרץ עם בוא האינטרנט (יתברך) הוא הגבול, תרתי משמע. לוחות הדרושים המקוונים מאפשרים לנו היום להסתכל אל מעבר לקשת ומעבר להר, ולחפש עבודה אטרקטיבית בחו"ל. אפשרויות בלתי מוגבלות כבר אמרתי?

כל זה טוב ויפה ונחמד ונהדר, אלא שיש כמה דברים חשובים שחייבים לשים לב אליהם כשמחפשים עבודה באינטרנט.

קודם כול, בדקו את מספר המשרות המתפרסמות באתר. כך תדעו כמה הוא מבוקש הן על ידי מעסיקים והן על ידי מחפשי העבודה. שנית, חשוב לבדוק מתי התעדכנו המודעות האחרונות באתר, שוב – כדי לדעת כמה הוא רלוונטי. בחנו את איכות המודעות, העיצוב, הגיוון. כמו כל דבר אחר, רצינות מעידה על מקצועיות, ואנחנו מעדיפים שאתר הדרושים שאנחנו מחפשים בו יהיה רציני וכך גם המודעות שבו. אחרת, אנחנו מבזבזים את הזמן (וזמן זה מה שאנחנו מנסים לחסוך מראש, לא?).

זהו. כל שנותר הוא לאחל בהצלחה ולהחזיק אצבעות, ומדי פעם להתפלל לאל האינטרנט באשר הוא יושב ולהודות לו על מידת הרחמים שהפנה כלפינו.
» דף הבית » לוח דרושים » מאמרים
הפצת קורות חיים
» כל התחומים » הייטק » עבודה בחו"ל » בכירים » כספים, כלכלה, ביטוח » סטודטים
פורומים
» פורום דרושים » פורום מחפשי עבודה
מעסיקים
» הפצת קורות חיים » לוח דרושים לכל מעסיק
שירותים נוספים
» מנוע חיפוש משרות » סקרי שכר » קורות חיים » הפצת קורות חיים » לוחות דרושים » חברות השמה » חברות כח אדם » עבודה בחו"ל » דרושים סטודנטים » דרושים בכירים » עבודה מהבית » הכנה למבחני מיון
© JobsIndex, כל הזכויות שמורות       |   צור קשר   |  |הצטרפות חברות לתפוצת קורות חיים  |  תקנון האתר  |  הפצת קורות חיים