הפצת קורות חיים | Jobsindex הפצת קורוח חיים | Jobsindex

פורטל דרושים עבודה ושכר הפצת קורות חיים   

דרושים עובדים| Jobsindex מכאן מתחילים לחפש עבודה דרושים, סקר שכר | Jobsindex
דרושים סטודנטים | Jobsindex
הפצת קורות חיים עבודה בשנת 2010 – חיפוש עבודה, ראיונות עבודה דרושים
 
עבודה הינה מושג המוכר לכולנו. עבודה הינה המקור הפרנסה שלנו ושל משפחתנו. ישנם מעטים ברי מזל אשר אינם זקוקים למקום עבודה על מנת לכלכל את עצמם. אך לרובנו זה חלק נכבד מהחיים וטוב שכך... אם בעבר, אנשים ראו במקום עבודה, דבר הכרחי לפרנסתם ובזה הסתכם העניין, בעשור האחרון כל הקשור לתפיסתנו לגבי מקום עבודה השתנה ללא היכר. כיום, בשנת 2010 מקום עבודה הינו המקום בו אנו מממשים את היכולות שלנו ובו אנו מבלים כמעט את רוב שעות הפעילות היומיות שלנו.

עבודה - הווה ועבר

כיום, רוב האנשים רואים במקום עבודה מקום בו לא רק הם צריכים להעניק מיכולתם, אלא גם כמקום שצריך להעניק להם. מקום עבודה מבחינת עובדים רבים נועד להכשיר אותם ולתת להם כלים נוספים להתפתחותם באותו תחום בו הם עוסקים וכן להעשיר את עולמם בתחומים נוספים. בשנים האחרונות, כל התפיסה לגבי מקום עבודה השתנתה באופן מוחלט.
אם בעבר הורינו התחילו לעבוד במקום עבודה אחד ונשארו בו עד יציאתם לפנסיה, כיום רוב האנשים בעיקר בתחום ההיטק מחליפים מקומות עבודה או תפקיד במקום עבודה כל שלוש עד חמש שנים ולעיתים אף פחות. בדרך כלל תוך פרק זמן של כמה שנים העובדים ממצים את היכולת שלהם במקום עבודה אחד או בתפקיד ספציפי ולכן הם מעוניינים לטפס בסולם התפקידים או הדרגות ולמצוא משרה אחרת באותה חברה או בחברה אחרת.
בשנים האחרונות ישנה מגמה כי עובדים רבים מחליטים על הסבת קריירה על ידי קורס מקצועי זה או אחר ולאחר סיומו הם מתחילים לחפש מקום עבודה בתחום בו הם עשו את ההסבה.
עניין החלפת מקום העבודה תקף פחות לעובדים בחברות הציבוריות. עובדים אלה נוטים להישאר במקום העבודה זמן רב יותר לעומת עמיתיהם בחברות הפרטיות ובעיקר בתחום ההיטק.

עבודה- עבודת הכנה

כאשר אתם מעוניינים למצוא מקום עבודה חדש מומלץ קודם כל לעשות עבודת הכנה מקדימה ותלמדו את השטח. חשוב כי תערכו חיפוש אחר מקומות עבודה באותו תחום בו אתם מתמחים או בתחום שבו אתם מעוניינים לעבוד. לאחר שיש בידכם רשימה של חברות שונות, ראוי שתכנסו לאתר האינטרנט של אותן חברות, תקראו אודותיהן ותגיעו להחלטה באם מקום עבודה זה הולם את הציפיות שלכם.

חיפוש עבודה באתרי האינטרנט

אחת הדרכים הנוחות, המהירות והיעילות ביותר למציאת מקומות עבודה כיום, היא באמצעות אתרי האינטרנט העוסקים בתחום הדרושים.
בחרו באחד מאתרי האינטרנט המובילים והמעודכנים ובצעו חיפוש באמצעות פילוח התחום שבו הנכם מעוניינים לעבוד, חשוב לבדוק את המיקום בארץ של כל משרה וחברה שבו הנכם מעוניינים למצוא מקום עבודה, התפקיד הספציפי שבו יש לכם ניסיון או שבו אתם מעוניינים להתמחות, ציינו את הוותק ושנות הניסיון שלכם בתחום זה, את שוג המשרה וצרפו את קובץ של קורות חיים אשר יישאר במערכת של אתר הדרושים. יש לזכור שבדרך כלל מעדיפים המעסיקים את קובץ קורות החיים כקובץ וורד.
לאחר שתבחרו את משרות הדרושים ההולמות את כישורכם, תוכלו לבקש כי קורות החיים שלכם יישלחו ישירות לאותו מקום עבודה, חברת השמה או חברת כוח האדם שהציעו את אותה משרה. בחלק מן אתרי הדרושים קיים מנגנון הפצת קורות חיים אוטומטי. כעת, כל מה שנותר הוא להמתין שיחזרו אליכם מטעם אותו מקום עבודה על מנת לזמן אתכם לראיון עבודה. כעט צריך להתחיל ולהתכונן לראיון עבודה.

הכנה לראיונות עבודה באמצעות האינטרנט

כיום, האינטרנט אינו רק כלי לחיפוש מקומות עבודה, אלא גם כלי יעיל ביותר המעניק מידע לגבי ההכנה לקראת תהליך העבודה.
חשוב מאוד להתכונן מראש לראיונות העבודה. הסיכוי להתקבל למקום העבודה גדול יותר למרואיין שמגיע מוכן למקום העבודה מאשר של מרואיין המגיע לראיון עבודה ללא הכנה מוקדמת.
ההמלצה היא להיכנס לאותו ל החברה אליו אתם מועמדים ולקרוא את כל המאמרים והמדריכים שמטרתם לעזור לכם להשיג את אותה משרה במקום העבודה המיוחל.

בהצלחה!
» דף הבית » לוח דרושים » מאמרים
הפצת קורות חיים
» כל התחומים » הייטק » עבודה בחו"ל » בכירים » כספים, כלכלה, ביטוח » סטודטים
פורומים
» פורום דרושים » פורום מחפשי עבודה
מעסיקים
» הפצת קורות חיים » לוח דרושים לכל מעסיק
שירותים נוספים
» מנוע חיפוש משרות » סקרי שכר » קורות חיים » הפצת קורות חיים » לוחות דרושים » חברות השמה » חברות כח אדם » עבודה בחו"ל » דרושים סטודנטים » דרושים בכירים » עבודה מהבית » הכנה למבחני מיון
© JobsIndex, כל הזכויות שמורות       |   צור קשר   |  |הצטרפות חברות לתפוצת קורות חיים  |  תקנון האתר  |  הפצת קורות חיים