הפצת קורות חיים | Jobsindex הפצת קורוח חיים | Jobsindex

פורטל דרושים עבודה ושכר הפצת קורות חיים   

הפצת קורות חיים | Jobsindex מכאן מתחילים לחפש עבודה דרושים, סקר שכר | Jobsindex
דרושים סטודנטים | Jobsindex
הפצת קורות חיים דרושים – איפה היום מחפשים עבודה? דרושים
 

תקציר

מדורי דרושים בעיתונים, אתרי אינטרנט וחברות שונות הם דבר מוכר בתהליך חיפוש העבודה. כיום, תהליך חיפוש העבודה הפך להיות פשוט יותר מבעבר, בעקבות קטגוריית דרושים המרכזת את כל המשרות באתר אינטרנט אחד.

דרושים – מדורי דרושים, איפה היום מחפשים עבודה?

המילה דרושים, הפכה למושג בקרב מחפשי העבודה והמעסיקים. המושג החל להיות נפוץ כאשר מעסיקים החלו לפרסם מודעות של משרות אשר החלו במילה 'דרושים'. במהלך השנים עיתונים ואתרי אינטרנט רבים החלו לפרסם משרות תחת קטגוריה הנקראת: 'דרושים'.

דרושים - מגוון אפשרויות למציאת משרות

כיום, אם אתם מחפשים מקום עבודה, קיימים מספר אמצעיים לחיפוש משרות:
 • עיתונות – מאז ומתמיד פורסמו מודעות דרושים בעיתונות הכתובה. מספר מודעות הדרושים בעתונות קטנה יחסית ויש לזכור כי רוב העיתונים מעדכנים ומפרסמים מודעות דרושים פעמיים בשבוע. מוספי דרושים בעיתונים מחולקים למגוון תחומי משרות וכך ניתן למצוא את קטגוריית דרושים המתאימה לכם במהירות וביעילות.
 • אינטרנט- העולם מונע כיום על "גלגלי האינטרנט".
  אם בעבר, מחפשי העבודה התבססו על עיתונים כמקור בלעדי למציאת עבודה חדשה ואינפורמציה, כיום מרבית דורשי העבודה והמעסיקים פונים ישירות לאתרי אינטרנט או למנועי חיפוש על מנת למצוא משרות דרושים חדשות.
  היתרון באינטרנט שהוא זמין במשך כל שעות היממה ומתעדכן באופן שוטף במשרות דרושים חדשות המוצעות לציבור הרחב ע"י מעסיקים פוטנציאליים.
  כיום גם ניתן למצוא אתרי אינטרנט שונים בתחום דרושים וחיפוש עבודה המחולקים על פי תחומי עניין, כלומר, אתר אינטרנט המאגד בתוכו משרות דרושים רבות בתחום ההיי טק, אתרי דרושים הפונים לקהל דורשי העבודה בתחום המשרדי מנהלתי ועוד.
 • חברות כוח אדם- חברות אלו הוקמו במטרה לקשר בין מחפשי העבודה למעסיקים.
  חברות וארגונים בהן דרושים עובדים פונות לחברות כח אדם בבקשה לפרסם משרות דרושים או שאנשי משרד כוח האדם פונים לחברות שונות על מנת לברר האם נפתחה בחברתם משרה זו או אחרת והאם החברה מעוניינת לאייש את אותה משרה בעובדים חיצוניים מקצועיים, או חסרי ניסיון, ולפרסם מודעת דרושים אצלם. חברת כוח האדם מאגדת את משרות הדרושים של אותן החברות ומפרסמת אותן כמודעות דרושים באתר האינטרנט שלהם.
  על מחפש העבודה להגיע למשרד כוח האדם כדי למלא טפסים בהם הוא מצהיר כי הוא מעוניין שיציעו לו משרות דרושים הקשורות לתחום זה או אחר שבו הוא מעוניין.
  כיום, ניתן לבצע תהליך זה גם באתרי האינטרנט של חברות כוח האדם ולעיתים, דורש העבודה מגיע לראיון מקדים רק כאשר נמצאת לו משרת דרושים העונה על דרישותיו.
  כאשר משרד כוח האדם ימצא לכם עבודה חדשה, אתם תשתייכו לעובדי אותה חברת כוח אדם, כלומר, המשכורת והתנאים יסופקו לכם על ידי חברת כוח האדם ולא על ידי החברה בה אתם עובדים.
 • חברות השמה- המטרה של חברות אלה הוא לקשר בין מחפשי העבודה לבין מעסיקים שונים המחפשים כוח אדם מקצועי וטוב לאיוש משרות דרושים.
  חברת ההשמה דואגת לתווך בין מחפש העבודה לבין אותה חברה, להכשרה ולכלים נוספים אשר יקלו על מחפש העבודה להתקבל לאותה משרת דרושים.

דרושים- אתרי דרושים באינטרנט

אתרי דרושים באינטרנט הם המקום אליו פונים רוב דורשי העבודה והמעסיקים המעוניינים לאייש משרות אלו ואחרות. הסיבה העיקרית להצלחתם של אתרי הדרושים האינטרנט ברורה: האתרים דואגים להתעדכן באופן יומי ושוטף במודעות דרושים, הגישה אליהם זמינה תמיד ו תהליך חיפוש העבודה נעשה בצורה מהירה. כיום, כאשר קיימת כמות כה גדולה של אתרי אינטרנט בתחום דרושים, השאלה הרלוונטית ביותר היא: באיזה אתר לבחור.
התשובה לשאלה זו פשוטה: כדאי להתמקד במספר מצומצם של אתרים בתחום הדרושים אשר להם ממשק נח לתפעול ובעל מאגר גדול של מודעות דרושים המתעדכנות באופן יומיומי ושוטף.

דרושים- כי אתם נדרשים לעבודה איכותית שתביא לכם פרנסה וקידום

בהצלחה!
» דף הבית » לוח דרושים » מאמרים
הפצת קורות חיים
» כל התחומים » הייטק » עבודה בחו"ל » בכירים » כספים, כלכלה, ביטוח » סטודטים
פורומים
» פורום דרושים » פורום מחפשי עבודה
מעסיקים
» הפצת קורות חיים » לוח דרושים לכל מעסיק
שירותים נוספים
» מנוע חיפוש משרות » סקרי שכר » קורות חיים » הפצת קורות חיים » לוחות דרושים » חברות השמה » חברות כח אדם » עבודה בחו"ל » דרושים סטודנטים » דרושים בכירים » עבודה מהבית » הכנה למבחני מיון
© JobsIndex, כל הזכויות שמורות       |   צור קשר   |  |הצטרפות חברות לתפוצת קורות חיים  |  תקנון האתר  |  הפצת קורות חיים